©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 777826 Používateľov a 559265 Príspevkov

21 Feb 2018, 00:31 am
Reklama : 1 | 0
Stieracia mapa Slovenska XL - Darček na Vianoce srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

GPS

• Strana:
  • 1
GPS  (Prečítané 7572 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil
GPS

| 08 Apr 2010, 20:48 pm

Chcem si kupit gps navigaciu, len mam jeden velky dotaz, ze neuvadzaju presne v popise ze ci navigacia za cenu ktoru ju ponukaju uz ma v sebe nahrane mapy alebo ich treba dokupit extra ktomu, lebo je v popise pisane ze mapy napr 44krajin lenze zaroven ktomu ponukaju aj dokupenie mapy, tak som troska v rozpakoch...
Tak ak niekto mate navigaciu prosim o radu... a ak mate niekto skusenosti asi ktora znacka navigacii je ako taka dobra alebo medzi ktorymi znackami si mam vyberat...
Dakujem...

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 849
karma +5/-0
Príspevkov : 10
Referal body : 1

Zobraziť profil

| 15 Apr 2010, 08:52 am

myslím že pokiaľ ti netreba nieakú strašne presnú navi tak si kúp radsej telefón z gps a je viacej možností máp Mrknutie

Linka:  

*

Cucaj Rank : 255
karma +171/-0
Príspevkov : 98

Zobraziť profil
Ocenenia:
Najkrajší človek na planéte

| 15 Apr 2010, 19:50 pm

Lenze telefon (sice aj gps) je zakazane pouzivat pocas jazdy..

Ja som mal prestigio a bol som spokojny, vzdy ma dostalo kde som potreboval.. bolo to lacne a efektne, s kvalitou problem nebol ale zvykaj si ze ked si nekupis nejaky brutal, a budes to chciet mat stale v aute (aj ked v nom niesi) tak sa zivotnost baterie skrati na minimum a bude takmer vzdy nutne mat v zasuvke.. A vyber si take gps s takymi krajinami ako ti vyhovuje, mapy su drahe a zariadenia su vacsinou podobne kvality ak nekupis ching chong znacky

//je zakazane iba ho obsluhovat nie mat zapnute navigovanie

// ano tak ako telefon, tak som to myslel..
Posledná zmena: 19 Apr 2010, 08:18 am od admin

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
>>Vypredaj cucaj triciek tu<<

Linka:  

*

karma +12/-4

Zobraziť profil

| 05 Aug 2010, 11:53 am

Prednedavnom sme kupili GARMIN NUVI 1300 za 149 eur. Za cenu 139 eur bol rovnaky model ale s mensou obrazovkou. Rozdiel 10eur vo velkoti obrazovky.Sa oplati priplatit si myslim.Ale asi klesne vydrz baterie o minimum. Oba mali nahrate mapy 9 statou europy. Potom bol model za 199 eur s obrazovkou rovnakou ako za 149 ale 44 krajin taktiez v pamati GPS navigacie,A bol aj v ciernom prevedeni.Dalej bol model okolo 233 eur jedine co viem ze mam aj TMC-RDS.
Co chcem povedat- Kup stredny model rozdiel bude asi iba v mapach a  9 staci na normalne pouzivanie(ak nejazdis kamionom tak sa hodi 44) Do 60 dni mam moznost zadarmo stiahnut AKTUALIZACIU tichto 9 statov ZADARMO.
Ine mapy statou sa asi daju stiahnut hocikde zadarmo tak preco za nich platit
Vsetki navigacie maju skoro rovkake funkcie v podobnich cenach
To TMC-RDS ma by ze radiova stanica(SRO1) vysiela informacie o nehodach,obmedzeniach atd a navigacka upravi trasu alebo ta upozorni ,jedine zatoto by som si priplatil

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 01 Júl 2011, 16:28 pm

neviet mi poradit,ako by som si stiahol a nainstaloval novu mapu do mojho navigacneho?Som totalny amater tak ak mi niekto bude vediet poradit tak trosku podrobne.Mam navigaciu XSN-35evropa    X-site.Je tam program igo     Dik zatial

Linka:  

*

karma +1/-0

Zobraziť profil

| 07 Feb 2013, 23:24 pm

caute chlapci ...doma mam gps-sko vdo dayton pn2050 a su v nom stare mapy este 2007-2008 a chcel by som si nahrat na sd kartu igo8   ale neviem ako a odkial ho stiahnut s mapami ...
dakujem....

Linka:  

*

Cucaj Rank : 4217
karma +0/-2
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 21 Apr 2013, 19:19 pm

caute chlapci ...doma mam gps-sko vdo dayton pn2050 a su v nom stare mapy este 2007-2008 a chcel by som si nahrat na sd kartu igo8   ale neviem ako a odkial ho stiahnut s mapami ...
dakujem....

Ahoj! Skus sa pozrieť na link Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Ahoj

Jang

Linka:  
  • Strana:
  • 1

GPS

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.112 sekund, 27 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.