©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Máme 778750 Používateľov a 564422 Príspevkov

17 Nov 2018, 16:04
Reklama : 1 | 0
srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

elektrotechnika

• Strana:
  • 1
elektrotechnika  (Prečítané 9228 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-2
Príspevkov : 31
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 03 Apr 2010, 18:36

Idem na strednu skolu odbor elektrotechnik, tak chcem vediet co konkretne sa ucite, co robite na praxi a pod. Úsmev

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 64
karma +320/-0
Príspevkov : 589
SMS Body : 25

Zobraziť profil WWW

| 03 Apr 2010, 19:09

mas viac odborov elektrotechnik:
spotrebná technika           
silnoprúdová technika 
informačné technológie
a mozno este viac..
tak aky odbor si si dal ty ??
Posledná zmena: 05 Apr 2010, 16:41 od M16SL

Moje príspevky sú bez hesla !
K+ každému kto uploaduje na upnito.sk Mrknutie

Linka:  

*

karma +0/-2

Zobraziť profil

| 04 Apr 2010, 20:04

ja mam iba ELEKTOTECHNIK Smiech nic viac tam nieje
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Linka:  

*

karma +6/-0
Príspevkov : 4

Zobraziť profil

| 05 Apr 2010, 16:39

na zaciatku si vyberas ci budes elektrotechnik alebo TIS (technicko informacne sluzby - neskor z teba moze byt aj ekonom atd...), ale ty ides na elektrotechnika takze silnoprud - energetika (to akurat sa snazim dostudovat :-D), slaboprud : vykonova elektronika, informacno-technologicke systemy aspon takto to je u nas na skole...

{alt}

Linka:  

*

karma +320/-0

Zobraziť profil WWW

| 05 Apr 2010, 16:42

A aky odbor mas ucebny alebo studijny ?

Linka:  

*

karma +0/-2

Zobraziť profil

| 05 Apr 2010, 16:53

Studijny. Ten sa vybera az po druhom rocniku. A ja by som si vybral odbor elektrotechniku počítačových systémov.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 143
karma +66/-0
Príspevkov : 431
SMS Body : 20

Zobraziť profil

| 07 Apr 2010, 00:20

No taj ja ti to poviem: Závisí to od školy a konkrétne od odboru ktorý si vyberieš.....Na škole kde som ja sme vlastne nič s toho čo sme mali robiť nerobili.....Ja chodím na Elektrotechnickú školu odbor Elektrotechnik-Informačné Technológie ale bi si sa divil čo mi tam robíme ti to vypíšem potočníkoch.....

1.Ročník-No tak to sme vystrihávali rybku s plechu....Smiech.....Rezali jokle.....brúsili a podobne veci......ktoré mali naozaj veľa spoločného Elektrotechnikou......na konci sme začali troška pájkovať ale len tak....nič konkrétne.....ale väčšinu času sme sa aj tak len pre nudili.......na teórii väčšinou Technické predmety a základy elektrotechniky.....

2.Ročník- No tak tak už sme začali pájkovať jednoduché obvody blikače , usmerňovače, zosilňovače a podobne.......3 mesiace sme mali aj silnoprúd a to zapájanie vypínačov a zásuviek.....ale tiež väčšinou nuda...ale tak od školy sa nedá nič iné čakať...Smiech....na teórii sme brali väčšinou Elektrotechniku ale už podrobnejšie.....

3.Ročník (Ten študujem teraz)- Tak na praxi totálna nuda a majstri nám vysvetľujú o PC z knihy ktorá bola vydaná v roku 2001 no proste super PC na praxi tiež nič moc....majstri o vedia Hardvére a Softvére PC ešte o moc menej ako mi takže nič moc...pravdu povediac ešte ma ti majstri nič nenaučili......na teórii sme sa začali od 3.ročníka zaoberať Hardvérom a Softvérom PC tak tam sme aj niečo naučili ale predsa to je len teória.....

4.Ročník-Tak to budme praxovať vo firmách.......

Ale veľa závisí od školy.....školy niekde v Bratislave máju iste vyššiu úroveň ako školy u nás na Orave....najlepšie to zisťiť na internete o odbore bi mala mať škola napísané čo sa v ňom bude robiť.....poprípade sa isť po informovať priamo do školy....a školy robia v dobe podávania prihlášok akcie po základných školách kde predstavujú svoje odbory a čo sa na nich robí isto zavítajú aj do vás.....
Ale no čo povedia ešte nemusí biť pravda nám tiež nasľubovali že budeme robiť na PC Programovať a podobne a je z toho hovno len čakáme kedy sa skončí prax a ideme domou......

Linka:  

*

karma +320/-0

Zobraziť profil WWW

| 07 Apr 2010, 05:01

ja mam odbor elektrotechnik silnoprud - ucebny  Úšklabok, nesom uz v 3 rocniku ale zatial sme tiez s elektrokou nic nerobili, viac praxe mame z obrabanim kovov, ale trosku sme uz aj pajkovali na dosky, zapajali troska, ale vecsinov len lezime, pocuvame pesnicky, a nic nerobime , donesiem autoradio kamos repraky a ide to  Úšklabok, akurat ze mame majsterku tak musime umyvat podlahu kazdy piatok Hnev , ale inac ja soim z praxou spokojny  Mrknutie

Linka:  

*

karma +6/-0
Príspevkov : 4

Zobraziť profil

| 08 Apr 2010, 16:56

fuha, ta vy mate vysnivane vyucovanie:

1.rocnik - zaklady elektrotechniky, mali sme hned aj merania merali sme rozve veci(odpori, indukcnost) prax bola pajkovanie, obrabanie plechov, kovov a podobne

2.rocnik - elektrotechnika, vsetko sme preberali viac do hlbky, merania na podobnom principe, prax pozostavala viac menej zo zapajania zasuviek, reverznych stanic, simulacie poruch na paneloch, elektronika (zaklad do polovodicovych suciastok, simulovane merania na PC ohladom zosilnovacov, tranzistorovú

3.rocnik - elektricke merania, pribudli nam viacere odborne predmety elektricke stroje a pristroje (indukcny motor, transformatory vo viacerych stavoch), strojove zariadenia (tu bolo uz vyuzivanie energie na vyrobu elektrickej energie, turbiny, paraplynove cykli a  podobne) a moj studijny odbor elektroenergetika (zameranie na prenosove sustavy elektrickej energie, kompenzacie vedenia)

4.rocnik - elektroenergetika (principy fungovania vsetkych typov elektrarni, hladanie novych zdrojov energie atd) , elektrotechnicke meranie - merania na TF, motoroch, elektricke zariadenia (teoria o motoroch zosikoch, usmernovacoch - proste nieoc ako opakovanie predchadzajucich rocnikov), elektricke stroje a pristroje (vinutia motorov, navrhy usmernovacov, striedacov a pod)
elekrotechnicka sposobilost ( preberanie vsetkych dolezitych celkov elektrotechniky na ziskanie certifikatu sposobilosti vykonavat cinnost elektrotechnika)

a este aj matura :-D :-D

{alt}

Linka:  

*

Cucaj Rank : 333
karma +5/-1
Príspevkov : 30

Zobraziť profil

| 25 J?l 2010, 08:39

No taj ja ti to poviem: Závisí to od školy a konkrétne od odboru ktorý si vyberieš.....Na škole kde som ja sme vlastne nič s toho čo sme mali robiť nerobili.....Ja chodím na Elektrotechnickú školu odbor Elektrotechnik-Informačné Technológie ale bi si sa divil čo mi tam robíme ti to vypíšem potočníkoch.....

4.Ročník-Tak to budme praxovať vo firmách.......

[/b][/color]
hh kamarat ,, to neni len na tvojej škole toto iste je aj na mojej škole presne to iste Smiech rovny zapadakov Smiech

Linka:  

*

Cucaj Rank : 107
karma +482/-1
Príspevkov : 195
Referal body : 1

Zobraziť profil

| 25 J?l 2010, 15:17

takže toto je zrejme na všetkých trnavksych,pieštanskych, a takcyh školach ? Smiech
Nerátam Bratislavu

Upnito=Uploáduj a sťahuj velkou rýchlosťou rýchlosťou zadarmo

Linka:  

*

Cucaj Rank : 333
karma +5/-1
Príspevkov : 30

Zobraziť profil

| 05 Aug 2010, 08:00

ja som v Novakoch .v tn kraji čiže aj tu

Linka:  

*

karma +22/-11
Príspevkov : 9

Zobraziť profil

| 15 Dec 2011, 19:46

ja chcem ist na humennsku technicku odbor elektrotechnik chcem robit s pocitacim a tak, len sa trochu bojim tam ist ako vy tu pisete ze co sa robi tama tam , no,uvidim, ale jeto dobra skola ako vidim vyhrali aj sutaze a tak Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
no snad sa aj zamestnam potom no uvidime

{alt}
{alt}
{alt}

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 6

Zobraziť profil

| 05 Jan 2012, 23:16

Ja chodím tiež za elektrotechnika, presne silnoprúd ... a myslím si, že viac ako polovica toho čo sa učíme mi bude na h*vno Úsmev asi toľko ... Smiech

Linka:  

*

karma +22/-11
Príspevkov : 9

Zobraziť profil

| 06 Jan 2012, 23:55

a  elektrotechnik pocitacove systemy , neviete co to tam je? zaujalo ma to,co to tam sa uci neivete?

{alt}
{alt}
{alt}

Linka:  
  • Strana:
  • 1

elektrotechnika

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.064 sekund, 27 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.