©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 776856 Používateľov a 556877 Príspevkov

26 Sep 2017, 02:53 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Symbian hack, aktualizovane aj pre nehacknutelne fony

Symbian hack, aktualizovane aj pre nehacknutelne fony  (Prečítané 37667 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 1702
karma +3/-1
Príspevkov : 2
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 08 Jan 2009, 06:17 am

Takže hned na začiatok sem vložím zoznam telefónov ktoré sa zatial hacknúť nedajú :(,,, už sa dajú, treba na to modo, pozrite upne dole,,,)
N82 fw 30.0.019
Nokia 6120 f.w 6.01
E90 fw 300.34.84
E71 fw 110.07.127
E66  fw 110.07.126
N81 8GB fw 21.0.008
E 65 fw 4.0633.74.00
N95 fw 31.0.0.014
+
MT symbian s60 9.3 [FP2]
N96
N85
N79
Nokia 6210 Navigator
Nokia 6220 fw 3.23
Nokia 5320 fw 3.26

Pre lamy, firmware zistime po zadani *#0000#

Keď nemáte ani jeden s týchto nehack telefónov, tak môžme ísť na to:
Tu je este jeden zoznam ktory sa zide pri instalacii :
Pre-FP1 devices:
-------------------
Nokia N77
Nokia E61i
Nokia E65
Nokia N93i
Nokia N91 8GB
Nokia E62
Nokia N93
Nokia N73
Nokia N80
Nokia N71
Nokia N92
Nokia E70
Nokia E60

FP1 devices:
---------------
Nokia 6124 classic
Nokia N82
Nokia N95-3 NAM
Nokia N95 8GB
Nokia N81
Nokia N81 8GB
Nokia 6121 classic
Nokia 6120 classic
Nokia 5700 XpressMusic
Nokia 6110 Navigator
Nokia E90 Communicator
Nokia N76
Nokia 6290
Nokia N95

FP2 devices
-------------
Nokia 5320 XpressMusic
Nokia N78
Nokia N96
Nokia 6210 Navigator
Nokia 6220 classic

Symbian hybrid: nokia 5500,3250.e50,e51,e61( su to krizenci medzi symbianom 9.1 a 9.2)

1. MTEDODA
1. krok: stiahneme toto :
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.
2. krok: v stiahnutej zlozke su dva textove subory kde si najdeme do ktorej kategorie SYMBIANU 9.1/9.2 patri nas mobilny telefon
3. krok: pustime instalaciu QUICK HACK KIT BETA.sisx dostaneme tabulku v ktorej nechame oznacene BINDA SECURITY MANAGER to plati pre 9.1 aj 9.2 potom vyberieme installserver bud 9.1 alebo 9.2 specialne pre E51,E61,N 3250 a N 5500 a nakoniec CapsOff driver bud 9.1 alebo 9.2
4. krok: po instalacii spustime secman, dame ok a telefon by sa mal automaticky restartovat, ak nie urobime to manualne a po restarte spustime secman
Po spusteny secmana mame na vyber  Install root certificate tym mozme instalovat rozne BinPda aplikacie ale aj ine, Turn Plat. SecurityOFF/ON tymto vypiname alebo zapiname ochranu telefonu, je mozny pristup do sys a private suborov,restore defaulttymto vratime vsetko do povodneho stavu, unistall tymto program odinstalujeme, upozornujem pri hrani ngage hier mat treba ochranu vzdy zapatu

Tak a tu je este jeden QUICK HACK KIT , pri nom sa nemusi nic vyberat, co treba nainstalovat, takze najprv skuste tento, mal by to vsetko zistit automaticky, potom dalej je uz postup rovnaky ako v predchadzajucom pripade
Takze toto si stiahnite a nainstalujte to :
Kód:
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

2. METODA(je pribaleny aj video navod)
1. krok: stiahnite si toto:
Kód:
2. krok:  vyberieme si jednu s instalaciek podla toho aky mame mobil
Drakkarious Hack Compilation nainstaluje tieto styri aplikacie:
#  CapsOn
# CapsOff
# HelloCarbide
# X-plore
(v.1.20)

3. krok: po instalacii spsutime x-plore, stlacime 0 , a vsetky styri policka pod sebou musia byt odfajknute( aby xplore ukazal skryte systemove subory)
4. krok: x-plore zminimalizujeme, teda neukoncime ho
5. krok: spustime Hello Carbide(naskoci biela obratzovka, nelakajte sa) dame volby, a na prvu otazku MENU1 dame yes.
6. krok: vratime sa do x-plore , pojdeme do C:\hack.rar, a subory co su v nom(nstallserver.exe a CProfDriver_SISX.ldd) rozbalime do adresara C:/sys/bin
7. krok: restartujeme telefon, potom uz nainstalujeme skoro vsetko, nainstalujeme update x-plore 1.22

Ikony #  CapsOn ,# CapsOff sluzia na vypinanie a zapinanie ochrany symbianu( teda vstup do private,sys a bin priecinkov)

Ešte existuje metoda cez rom patchera, ale ta zasahuje do rom pamete a podla mna nie je az taka bezpecna

Tymto sposobmi telefon hacknete, cize mozte instalovat nepodpisane aplikacie, hrat ngage hry na non series telefonoch, VSETKO ROBITE NA VLASTNU ZODPOVEDNOST, ZA POSKODENIE TELEFONU NERUCIM, aj ked aplikacie by mali zasahovat iba do pamete ram
POZNAMKA:  V nastaveniach , v spravci aplikacii treba mat zapnutu instalaciu softweru vsetko, a vypnute overovanie certifikatov online

Hack nehacknutelnych telefonov Precitatjte najprv cely prispevok

Čo potrebujeme:
- JbakTaskMan
- MapDrives
- OPDA certifikát
- MoDo
- installserver.exe špeciálne pre OS 9.2 - používame len pre OS 9.2
- Zložka HACK

Všetky potrebné súbory nájdeme tu:
Registrujte sa alebo sa prihláste
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=a1ae7d94bd8bdffd39053f982970340a

Presny navod na OPDA certifikát:
http://obelix.hojko.com/?p=138

1. Krok nainštalujeme JbakTaskMan
2. Krok ocertifikujeme súborMapDrives v1.00 DiskAdmin Unsigned.sis OPDA certifikátom. Potom nainštalujeme.
3. Krok súbor MapDrives.txt rozbalíme do rootu karty (E:/MapDrives.txt - prepíšeme ním ten pôvodný ktorý sa tam objavil po inštalácií MapDrives).

4. Krok zložku Hack rozbalíme tak ako je do rootu karty (E:/Hack/sys/bin/installserver 9.1.exe a installserver 9.2(9.3).exe).

5. Krok podľa toho aký máme OS premenujeme ten svoj na installserver.exe a druhý zmažeme.

6. Krok v JbakTaskman stlačíme # a v zozname nainštalovaných aplikácii nájdeme MapDrive. Zvolíme Menu/Pravidla aplikace-procesu/autostart/OK.

7. Krok reštartujeme telefón.

8. Krok odinštalujeme MapDrives.

9. Krok nainštalujeme nový MapDrives:
- MapDrive_Y - ak máte disk Y (N82,N95 (8Gb),
- MapDrive_H - ak disk Y nemáte.

10. Krok spustíme aplikáciu MapDrives (iba preblikne).
11. Krok nainštalujeme Modo. Ak Vám nejde nainštalovať MoDo stiahnite si tento súbor:
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=98ae6d4a83a0cd8229492e691a39d013

Návod pre stiahnuty subor patch:
1. Nainstalovat RomPatcher
2. Na E:/ vytvor zlozku s nazvom Patches (E:/Patches)
3. do E:/Patches prekopiruj subor Open4All.rmp
4. Spusti RomPatcher a Daj aktivovat patch ;-)
potom uz len pokracuj podla navodu ;-)
namiesto MoDo mozes pouzit X-Plore na prekopirovanie installserver.exe

12. Krok teraz nakopírujeme klasický installserver.exe podľa svojho OS do c:/sys/bin/ pomocou Modo.

13. Krok alebo nakopírujeme špeciálny installserver do Y:/sys/bin/, pomocou Modo.
(špeciálny installserver.exe pre OS 9.2 “nehacknuteľný” firmware)

14. Krok odinštalujeme aplikáciu MapDrives a zmažeme zložku E:/Hack - nemusíme

15. Krok už len ostáva nainštalovať SecMan a môžete spokojne upravovať telefón ;-)

* Ked hacknete moze sa objavit viac diskov,

Ak budete mat ten subor.key, co ziskate na stranke OPDA, nemusite hackovat telefon aby ste neprisli o zaruku, staci nainstalovat program sissigner a mozte vlaste certifikovat kazdu aplikaciu v pc, nevyhoda je ze je to zdlhavejsie ale len trochu a nepridete tym o zaruku a vlastne ked uz si urobite taku namahu s OPDA certifikatom tak je lepsi sposob kazdau aplikaciu ocertifikovat zvlast.

Sissigner ktory som pouzival ja na stiahnutie tu:
http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=30e1c62f31125b624caf63f89b7e9504

Nainstalujte a potom v priecinkuSISSigner vytvorte priecinok ,,cert" a vlozte tam subory ktore ste dostali na stranke OPDA, a premenujte ich aby ste tam mali: MyCert.cer   a  MyKey.key

a potom uz jednoducho pustite sissigner a date si najst mycert a mykey do kolonky key file password napisete 12345678 a na posledne miesto si najdete aplikaciu, respektive subor ktory chcete signut.

AK neviete ziskat OPDA certifikat, napiste SS a mozno Vam ho spravim aj ja ale nic nerucim, zalezi podla volneho casu co budem mat, za pochopenie dakujem
Posledná zmena: 06 Aug 2009, 18:16 pm od neto2

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
jaa

*

Cucaj Rank : 191
karma +33/-0
Príspevkov : 40
Referal body : 5

Zobraziť profil

| 16 Jan 2009, 00:54 am

no ja mam podla podobneho navodu hacnutu E51 a plne si uzivam vsetkich moznosti sybianu  dokonca aj visie spomenutich N-gage hier len si sem nedal navod ako rozbehnut tie N-gage 2 hry  takze to sem dam ja

Či pôjde na všetkých modeloch mi nie je úplne jasné a je preto potrebné otestovať. Vyskúšané (n-gage bola spustená) sú zatiaľ modely nokie 5700, 6120c, 6110N , e51, e65. a určite aj mnoho dalsich symbianoch s60v3

Základnou a zároveň nevyhnutnou podmienkou je hack zabezpečenia systému, pretože budeme kopírovať jeden súbor do zabezpečenej časti systému telefónu.

Budeme potrebovať nasledujúce súbory:

pips_s60_1_2_SS.sis
20001079.txt
ngage_autostart_204.sis
n-gage inštalátor 9_ngage.sisx
ngage hry

Všetky potrebné súbory sú priložené v balíčku N-gage pre Non N-series.rar , takže staci len toto

Kód:

Postup:

1. Nainštalovať súbor 9_ngage.sis na pamäťovú kartu.
- počas inštalácie sa môžu vyskytnúť rôzne upozornenia o nekompatibilite, príp. o chýbajúcej časti os pipe. Je potrebné odklikať a nainštalovať.
2. Nainštalovať súbor pips_s60_1_2_SS.sis, taktiež na pamäťovú kartu.
3. Inštalovať súbor ngage_autostart_204.sis.
4. Skopírovať súbor 20001079.txt do c:\private\10202be9\
- toto je možné len ak máte hacknutý systém!

N-gage inštalátory hier sa po spustení v stolnom PC pripájajú na net a sťahujú potrebné dáta. Telefón som mal pripojený prostredníctvom USB – prenos dát.

Počas môjho testovania som neprišiel na žiadne závažnejšie chyby a hry sa zobrazujú korektne, bez sekania, či spomalenia.

Metódu sfunkčnenia N-gage som nevymyslel ja a informácie prezentujem z dostupných zdrojov, pričom som sa snažil utriediť ich tak, aby boli pochopiteľné aj pre laika. Hry som zatiaľ neskúšal zakúpiť a preto som mal k dispozícii iba trial verzie. Želám veľa úspechov v hraní vydarených gamesiek.
tu mate priamo topic s takimito hrami mne na E51 idu vsetky i ked som ich vedsinov nestahoval stadeto 
Posledná zmena: 23 Jan 2009, 03:16 am od jaa

{alt}
ak sa mi páčia tvoje uploadi dám ti K+ dúfam že aj ti to tak robíš

Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 17 Jan 2009, 16:42 pm

Moze mi niekto pomôcť s instalaciou n-Gage hry, ja som sa držal návodu, prešiel som to niekoľko krát a pri spustení "HelloCarbide"cez Menu1 som sa zž nedostal. Vypísalo mi Done...probably 1. Neviem čo ďalej.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1702
karma +3/-1

Zobraziť profil

| 19 Jan 2009, 21:46 pm

nazdar, ked ti to vypisalo, je to dobre, ale musis mat pri tom spusteny program x-plore, takze ho spust,minimalizuj, spust helllocarbide, daj menu 1, yes, potom chod naspat do explore, budes tam mar hack.rar a a jeho obsah(installservery) skopiruj do C:\sys\bin   a uz ti to pofachci,,,

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 19 Jan 2009, 22:04 pm

Ved ja som to tak robil. Neviem sice ako to minimalizujem, ale do HelloCarbide som vosiel pri dlhšom podržani tužky, kde som zvolil pohot.rezim. Tak som vosiel do menu tel.otvoril som to...Postupoval som podľa návodu.Ale pri pomocníkovi, ktorý som mal ako windows media player. ukazovalo niečo ine. No ja to ešte skúsim. Dik za radu Úsmev

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 19 Jan 2009, 22:32 pm

Vracam sa k môjmu problému, s Hacknutim telefonu. V programe X-plore v pamäti C v zložke SYS by mala byť ďalšia BiN, tej by mali byť nakonfigurovane informacie a to tam ja nemam.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 382
karma +6/-1
Príspevkov : 32

Zobraziť profil

| 22 Jan 2009, 01:00 am

neto2 tie tvoje 2 linky su nefunkcne

s777:
ak tie linky su nefunkcne tak ja som zajac Alec z Presta Úšklabok si teraz dobre zavalil
Posledná zmena: 22 Jan 2009, 02:48 am od santa777

Linka:  

*

Cucaj Rank : 2828
karma +0/-0
Príspevkov : 6

Zobraziť profil

| 22 Jan 2009, 03:15 am

Len taká otázka ako hacknem 6120 z fw 6.01 lebo som to skúšal z phoenixom secmanom caps off install server rompatcher atď. Ale keď my pomôžeš hacknuť 6120 z fw. 6.01 karma hore

s777:
hore ma napisane:
Takže hned na začiatok sem vložím zoznam telefónov ktoré sa zatial hacknúť nedajú :
Nokia 6120 f.w 6.01

Vidim ale su aj hacknué 6.01

s777:
používaj tlačidlo ZMENIŤ a nevytvaraj novy prispevok
Posledná zmena: 24 Jan 2009, 05:34 am od santa777

Linka:  

*

Cucaj Rank : 1467
karma +1/-0
Príspevkov : 5

Zobraziť profil

| 22 Jan 2009, 11:45 am

a ako si nainštalujem n-gage hry! všetko som spravil podla pokynov, pekne mi v šetko išlo! som si to hned vyskúšak na aplikácii Handwawe a v pohode to šlo len N-gage hry mi robia neako problém! čo s tím mám spraviť! ja mám Nokiu N95 8GB

Linka:  

*

Cucaj Rank : 2828
karma +0/-0
Príspevkov : 6

Zobraziť profil

| 23 Jan 2009, 02:03 am

Vidim ale su aj hacknué 6.01

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 19 Feb 2009, 22:58 pm

Ako mam prosim vas hacknut N 6220 classic?

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 04 Mar 2009, 05:10 am

Cawte, ja mam zas iny problem ked dam instalovat Drakkarious Hack verziu na moj telefon tak mi vypise ze problem aktualizacie ?....omg preco to?......datum ma dobre nastaveny:(

Linka:  

*

Cucaj Rank : 2977
karma +0/-0

Zobraziť profil

| 05 Mar 2009, 21:31 pm

Prosím vas ked nainstalujemQuick Hack Kit Beta s tym sa nainstaluje aj secman alebo ho musime osobitne stiahnut

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 06 Mar 2009, 04:18 am

ludia, nema tu niekto z vas hacknutu E90ku 300.34.84?? viem ze hore je napisane ze sa neda ale na nete su aj taki ktori to maju a ide im to vraj Úsmev ma s tym dakto skusenosti?? moc diiki..

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 17 Mar 2009, 00:29 am

nazdar, tvoj problem by mozno vyriesil iny hack "helloOX". velmi jednoduche sprevadzkovanie. dokopy instalujes iba 2 apps. odporucam ver1.10

Linka:  

Symbian hack, aktualizovane aj pre nehacknutelne fony

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.191 sekund, 30 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.