©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 772865 Používateľov a 554891 Príspevkov

26 Apr 2017, 14:41 pm
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Shell Vpower diesel - obycajny podvod

• Strana:
  • 1
Shell Vpower diesel - obycajny podvod  (Prečítané 4532 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 273
karma +7/-0
Príspevkov : 30
Referal body : 2
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 08 Mar 2010, 14:41 pm

Zdravim, ake mate skusenosti s tymto palivom? Ja odkedy mam A4 1.9 TDI tankoval som len v power diesel a bol som v mylnom presveceni ze mi to zvysilo vykon a znizilo spotrebu, no ked som bol v Rakusku a natankoval som tam na shellke az vtedy som zistil ako nas tu slovakov odrbavaju tam bol totiz rozdiel citelny. Pozrel som si aj testy ceskej obchodnej inspekcie a ta zistila len nepatrne rozdiely v cesku medzi dieslom extra a v power. No v nemecku to uz rozdiel bol. Jak nas slovakov odrbavaju, ze veraj v power diesel.

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

West Coast Customs    WCC

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0

Zobraziť profil

| 08 Mar 2010, 14:47 pm

pocul som to iste! Je to oj.b! Len cena za natankovanie sa zvysi!a Nie vykon a ine ich bla bla.

Linka:  

*

Cucaj Rank : 255
karma +171/-0
Príspevkov : 98
Referal body : 1

Zobraziť profil
Ocenenia:
Najkrajší človek na planéte

| 08 Mar 2010, 17:16 pm

Je pravda ze vacsina pump berie od slovnaftu ale VRAJ ten vpower je dovazany z nemecka.. comu ja osobne neverim.
Druha vec je, ze tieto vylepsene paliva sa nepouzivaju len preto, aby trosku zvysili vykon..

radsej jazdite s poloprazdnou nadrzou ak chcete zavodit.

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
>>Vypredaj cucaj triciek tu<<

Linka:  

*

karma +4/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 15 Apr 2010, 19:01 pm

Mam s Rakuskom podobne skusenosti, ked som tankoval do felicie V-power na slovensku tak som nic necitil ale v Rakusku to uz bol citelny narast vykonu. Od vtedy tankujem na Agipe

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 29 Apr 2014, 11:23 am

nazdar ludia.
ja som prvy krat natankoval v power asi pred rokom do stareho opla (ktory mal vtedy par vadnych suciastok a tym dost vysoku spotrebu) a dokazal som urobit na nadrzi necelych 120 km viac ako predtym (predtym som bezne robil na nadrz 680 km a to sa jazdilo aj po meste). Po novom to bolo 800 az 820 km. Aj auto sa chovalo lepsie. Akonahle som dal auto opravit bolo to o dalsich asi 80 km viac na nadrz.
Minule som v power natankoval aj do noveho auta co mam a tam som rozdiel veru nepocitil.
Nijako som predtym ani teraz nejazdil na spotrebu. Tak normalne 90 po normalych cestach a 130 a viac po dialnici.
Dost som ostal prekvapeny. Tankujem na Shell prevazne v BA.
Avsak radsej tankujem na Shell alebo na hocijakej inej pumpe ako na OMV. OMV ma tolko krat sklamala, ze skoda reci.

Stalo sa mi ale, ze ked som tankol w-power benzin do motorky tak tam som pocitil rozdiel aj na vykone aj na spotrebe.
Chovala sa ovela inak bola zivsia a divokejsia a spravil som na nadrzi o 50 km viac ako bezne. A to som ju nijako nesetril.
Ked som vsak tankoval na Agipe , OMV ci Slovnaft tak sa chovala a chova ako predtym.

Tak teraz neviem co si mysliet, lebo ked citam vase postrehy mam zmiesane pocity.

Linka:  
  • Strana:
  • 1

Shell Vpower diesel - obycajny podvod

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 24 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.