©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 771110 Používateľov a 553439 Príspevkov

20 Feb 2017, 03:01 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Uzitocne rady pre hranie na cucaj CS serveroch

Uzitocne rady pre hranie na cucaj CS serveroch  (Prečítané 9756 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-3
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 16 Sep 2010, 21:23 pm

perma za nadavky možu dať asi iba tu Smiech

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

karma +0/-3

Zobraziť profil

| 16 Sep 2010, 21:28 pm

Úšklabok ja by som chcel iba vidieť dokedy vám tam budú ludia hrať bud zmeníš svoj ignorantsky pristup že "je to moj server možem si robiť čo chcem na nom" alebo to bude pre teba len horšie a horšie...sa zamysli... Vyvalujem oči! Super!

Linka:  

*

Cucaj Rank : 255
karma +171/-0
Príspevkov : 98
Referal body : 1

Zobraziť profil
Ocenenia:
Najkrajší človek na planéte

| 17 Sep 2010, 08:41 am

Hraju tam stale v hlavnom case je plny a pokial nemienis respektovat zakladne pravidla, ktore tam platia tvoj problem, priloz si k ustam megafon a nadavaj, aby vsetci videli inteligenciu slovakov.

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
>>Vypredaj cucaj triciek tu<<

Linka:  

*

karma +21/-2
Príspevkov : 2
Referal body : 1

Zobraziť profil

| 11 Okt 2010, 14:55 pm

no takze ja mam jednu radu pre adminstvo: vymazat mapu de_rats a de_rats3 z cucaj publicu...tato mapa by mala ostat iba na fun cucaj serveri pretoze niektory (prevazne podla mojho odhadu hracska skupinaz cucaju do 13 rokov) stale votuju mapu rats a tam iba kempia bud v chlanicke alebo v skrini a okrem toho nieje to standartna mapa a povedal by som ze na FUN server sa hodi omnoho viac ako na public...okrem toho je tam vzdy over bud na ct alebo co je viac pradepodobne sna strane T (okrem toho mam pocit ze vzdy ked je tato mapa pride nejaky cheater)

Vskutku,  vravím vám, prichádza vek meča a sekery, vek vlčí. Prichádza čas šialenstva a nenávisti.

Zaklínač Krv elfov

Zo všetkých zbraní v obrovskom sovietskom arzenále nebolo nič výnosnejšie ako automat Kalašnikov model 1947 všeobecne známi ako AK-47 alebo Kalašnikov. Všetci bojovníci ho milujú. Elegantne prostá 4 kilová zmes falošnej oceli a laminátu. Nerozbije sa, nezasekne ani ne prehreje. Bude strieľať aj keď je obalený bahnom alebo plný piesku.

Na svete je v obehu 550 miliónov zbraní, to znamená 1 zbraň na 12 ľudí.Je iba jedna otázka: Ako vyzbrojíme ostatných 11?

Lord Of Wa

Linka:  

*

karma +0/-0
Príspevkov : 2

Zobraziť profil

| 05 Jan 2011, 21:28 pm

hmmmm, dneska som dostal ban za to že som adminovi povedal, čo si o ňom myslím. Ok raz som zahrešil a ma kickol, potom som sa ho spýtal, že prečo aj iných nekickne a mi povedal, že som mudrlant. Tak som mu napísal, že je debil a to nie je nadávky iba vyjadrenie stupňa inteligencie. Ale myslím, že ´´admin´´ Izimirik alebo ako sa volá, nedosahuje očividne ani túto hranicu.

za to si si ban zasluzil.tomu co ty hovoris stupen inteligencie je urazanie a to netolerujeme tu ani na CS serveroch.naopak urazanie ukazuje prave na tvoju inteligenciu  Mrknutie / X

heh a co ti na tom neni jasne ze za co si dostal ban?Čo??? aj to si ho dostal len na hodku...poopravym vsak tvoj tect...spytal si sa preco aj ostatnych nekickujem a ja som ti napisal ze "dalsi mudrlant"..to znamena...ked ja napr hrajem tak nevidim nadavat toho co uz je dead...kazddoopadne si pockaj hodku a hras a ne este tu to vytahujes a urazas dalej...dobre ze vsetci nesiahaju ti ani po paty v tvojej inteligenci....//Ing.
Posledná zmena: 06 Jan 2011, 13:23 pm od steffi95

Linka:  

*

karma +12/-0

Zobraziť profil WWW

| 06 Jan 2011, 18:36 pm

Tak to má být na serveru.... jenom souhlasím.... Mrknutie

Linka:  

*

karma +6/-5
Príspevkov : 1

Zobraziť profil

| 06 Jan 2011, 19:04 pm

mimochodom ing! ved ked mas prava tak predsa vidis co pisu DEAD!

nie..//Ing.
Posledná zmena: 08 Jan 2011, 19:08 pm od steffi95

Dakujem: K+ Úsmev

Linka:  

Uzitocne rady pre hranie na cucaj CS serveroch

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 25 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.