©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 774338 Používateľov a 555610 Príspevkov

26 Jún 2017, 06:20 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Uzitocne rady pre hranie na cucaj CS serveroch

Uzitocne rady pre hranie na cucaj CS serveroch  (Prečítané 10410 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 255
karma +171/-0
Príspevkov : 98
Referal body : 1
SMS Body : 0

Zobraziť profil
Ocenenia:
Najkrajší človek na planéte

| 02 Feb 2010, 18:50 pm

Tu napisem par rad, ako sa vyhnut banom, kickom slapom slayom atd..

V prvom rade chcem upozornit na stale trvajuci problem a to nadavky. Na serveroch je zakazane nadavat ! Nepomoze vam ani to, ked tam admin nieje, pretoze vsetci admini hraju pod roznymi nickmi (ja som ich mal vyse 300 uz) a za nadavky davame vacsinou perm !

Permanentny ban znamena do konca zivota. Je jedno ci mate dynamicku IP, ked dostanete perm a admin vas tam opat uvidi hrat - bude dalsi perm a donekonecna.

Over: over je skratene zo slova overkill - ti co vedia si prelozia, pre tych co nevedia to znamena, ak jeden tim viac zabija ten druhy = over. Over vsak nie je nevyhnutne vtedy, ak je v time A viac hracov ako v time B, preto ak je to 6:4 nepiste hned kvoli tomu over !

Nechce sa mi to velmi formovat, ak ma niekto cas, moze tomu dat aj formu aj styl Úsmev
Cheaty: semtam sa najde usopleny chlapec, ktory si potrebuje vynahradit to, na co jeho schopnosti nemaju. Nehovorte vsak nikdy ze niekto je cheater, len kazite hru a vacsinou sa mylite. Ak si potrebujete overit ci je niekto cheater, tak sa dajte spectate a sledujte. Ak sa mu trasie kurzor, alebo sa cez steny pozera na inych hracov, alebo jeho kurzor okamzite mieri na jeden bod tela pri strielani tak cheaty ma a oznamte to adminovi !. V ziadom pripade vsak nerobte zo seba boha a nezabijajte ho !

AFK : ak viete, ze budete dlhsie prec, dajte sa aspon spectate alebo najlepsie - odpojte sa. Ak je niekto AFK (away from keyboard) tak to oznamte ostatnym ! Nikdy ho vsak nezabijajte, pretoze moze byt pritomny admin a bude perm za TK

TK: teamkilling - tolerovany len omyl. Na serveri je to zapnute len preto, aby sa hra aspon kusok dotykala reality. Kazde umyselne zabitie, aj ked je to myslene dobre je proti pravidlam hry.

Otravovanie adminov: admini vacsinou na serveri hraju, nikoho nebavi len tak sledovat ako sa ostatni hraju - predsa niesme vydedenci a tragedi takze nas nechajte hrat. Popri hre vsak mame povinnost chranit hru a to za kazdych okolnosti. Ak niekto otravuje admina, netolerujeme mu to. Nikdy nedavame ban alebo kick lebo niekto povedal, preto nas nikdy o to neziadajte. CS nepovazujeme za pokec ani za teply chat ! / tento bod by som zdvoraznil. Nie sme tam an chatovanie. Otazky typu preco som dostal kick, co sokm spravil su zbytocne a otravne. Kick je len na upozornenie a preto treba byt ticho a nerob problemy. Viete dobre ze ste bud zahresili, alebo kempili atd. Nechcem davat hned ban a preto len kick. Odvovodnovat to uz nebudem a ak tam budete stale otravovat otazkami potrestam banom. Ako bolo spomenute mi tam idem si aj zahrat nie len sledovat. Staznosti typu aj ten nadaval a ja dostanem kick su zbytocne. Nevidime vsetko a trestame to co vidime nie to co vy poviete.

RTV - nonstop vypisovanie "dajte rtv", "all rtv" a pod. Toto neni zmenaren...ak niekto ce dat rtv tak ho da...na vase spamovanie tam nikto nieje zvedavy

edit //Ing.

Posledná zmena: 20 Feb 2010, 17:55 pm od steffi95

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
>>Vypredaj cucaj triciek tu<<

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-0
Príspevkov : 0
Referal body : 0

Zobraziť profil

| 08 Feb 2010, 07:34 am

perm. ban za TK a nadavky?...

samozrejme...bez vahania (umyselne TK)//Ing.
Posledná zmena: 08 Feb 2010, 09:50 am od steffi95

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 11 Feb 2010, 15:29 pm

o Smiech ste v pohode perma za nadavky TK atd. Smiech nepovedzte ze aj za kempenie Smiech mne sa to zda trosku drsne najpr ich napomen aspon 2-krat potom kick a ak sa to bude opakovat BAN na 24-hod. alebo ako vy perma..

vzdy sa upozornuje..komu niet rady, tomu niet pomoci..//Ing.
Posledná zmena: 11 Feb 2010, 19:35 pm od steffi95

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 20 Mar 2010, 15:44 pm

potrebujem radu nejdemi pripojit k serveru  na hrani ale az vhre co stim mam robit

nemůžeš se připojit na server? mrkni se na patch.. nebo tu to víc popiš // doTt
Posledná zmena: 08 Jan 2011, 19:15 pm od wN|doTt,
Dôvod: rada

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 20 Mar 2010, 17:31 pm

Kód:
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

perm. ban za TK a nadavky?...

samozrejme...bez vahania (umyselne TK)//Ing.

Tak by si si mal dat BAN - ADMIN..Čo??? dnes si ma umyselne zabil.. tento server je uplna sracka, bo si robite tam co chcete..
Neviem ci mate tam secia po 13 rokov... ale je to prizemne a ubohe ... Ste jednoducho loozerz...

Dalej Admin: preco odpisujes cudzie mena??... nieje to tiez proti pravidlam..Čo???...

Jaj?? pardon,, tie neplatia pre kazdeho rovnako...

Musim sa Vam Vysmiat...Smiech:D

(nikoho som s tym nechcel urazit, len poukazat na realitu)

hhhh...//Ing.
Posledná zmena: 21 Mar 2010, 10:20 am od steffi95

Linka:  

*

karma +171/-0

Zobraziť profil
Ocenenia:

| 20 Mar 2010, 18:45 pm

Ak narazas na moj vek, tak urcite si to dovolujes len preto, lebo si myslis ze si pan Najstarsi na svete , k comu neodmyslitelne patria atributy najmudrejsi, najznalejsi atd..
CS pravdepodobne nehras par dni ani tyzdnov a mal by si sa naucit pravidlo a to kto vycisti bombovisko ten defusuje, ak nema defuse alebo nestiha , vtedy moze defusnut niekto iny. Najprv som ti dal varovanie, nereagoval si, tak som konal v ramci ticheho pravidla CS, ktore pre mna plati uz 5 rokov.

Dotycneho nick som mal preto, lebo som mu dal ban za nadavky, nakolko ma dynamicku IP a zneuzival tejto "vyhody" bol som nuteny pouzit ine praktiky aby som odhalil musim povedat dementa aj ked si zmenil nick.

Ban si dostal za nadavku, co cakas Úsmev . Neviem kam cielis tymto absolutne zbytocnym prispevkom mrhajuci moj velkolepy cas, ale ked uz sa dnes tak celkom nudim odpisujem. Mam si dat ban sam sebe ? Teda Ty po mne ziadas aby som na svoj server, ktory platim, ktory bezi na mojom serveri, za ktory tiez platim, uz nikdy neprisiel ? Uvedomujes si ake mas neinteligentne poziadavky napriek Tvojmu milioncifernemu veku a nekonecnej mudrosti ?

Pokial si neuvedomis ze hras na mojom poli kde platia moje pravidla tak Ta to bude boliet. To plati pre vsetkych, ak ste na tolko soplavi ze to nedokazete prekusnut tak tam nehrajte. Jasne je, ze budem presadzovat svoj nazor tam kde je to mozne a potrebne.
Dufam, ze si sa za tie miliony rokov co zijes a mudries naucil citat, a ze som tento dlhy prispevok nepisal zbytocne.

Linka:  

*

karma +2/-0

Zobraziť profil

| 21 Mar 2010, 21:27 pm

"Dotycneho nick som mal preto, lebo som mu dal ban za nadavky, nakolko ma dynamicku IP a zneuzival tejto "vyhody" bol som nuteny pouzit ine praktiky aby som odhalil musim povedat dementa aj ked si zmenil nick."

Neda mi to nereagovat, ja som ten dement ako ma nazyvas, ked ide o tie nadavky...priznavam sem tam mi nieco ujde ale tento krat som nic nepovedal, potom sme tam bolo nieco s tvojim multihackom ale uz presne neviem co, a odrazu ban, tak som zmenil IP a spytal som sa za co, sice si mi dal odpoved ale nedal si mi ani cas na odpoved pripadne aj obhajobu pritom som ostal v spectate aby sa nepovedalo...no ale co uz tento server ide dole vodou ale nie kvoli hracom a ich nadavkam ale kvoli adminom ktori si nevsimaju jasnych cheaterov aj po tom ked ich polka hracov na to upozorni, pripadne aj sem tam padne niaka urazka...tot vse, kludne mi dajte ban aj tu mne je to sumak a uz aj tak viete ze mam dynamiku...

lol paci sa mi ako kazdy nadava na server a na forum a popri tomu tam stale chodite...decka si neprotirecte...//Ing.

hh Smiech Smiech souhlasím s tebou ing. // doTt
Posledná zmena: 08 Jan 2011, 19:17 pm od wN|doTt

Linka:  

*

karma +171/-0

Zobraziť profil
Ocenenia:

| 21 Mar 2010, 22:36 pm

Zastavam sa nazoru ze si spomaleny a teda dement. Ja som bol ten co mal "multihack" a to len preto, lebo viem pouzivat konzolu a prikaz "say BadBoy 4.2 nejaka-vymyslena-stranka.com" .. na mna si nadaval ze som ko*** a za to si dostal ban, mimochodom s tebou dostali  ban dalsi siesti.

Tato "razia" bola smerovana na tych, co sa ani nepozru a sudia podla nejakeho udaju, ktory vsak nemozu urcit za dokaz. Si jednym z tych, ktorym na to IQ nestaci - treba dospiet alebo minimalne dosiahnut takeho veku, aby si mohol legalne hravat CS (vek , od ktoreho to mozes hravat mas na obale).

Linka:  

*

karma +2/-0

Zobraziť profil

| 22 Mar 2010, 12:44 pm

takze vidim ze vies maximalne urazat a narazat na vek, je pravda ze mam len 16 a nie som taka tazka "skilla" ako ty ale naco to tu ja vlastne budem riesit? aj tak to nema vyznam kedze velky admin si tu ty a to znamena ze mas vzdy pravdu...len ste asi nepochopili ze tento server je tu pre ludi a nie ludia pre server....vdaka ludom ktori sem chodia a pripadne si aj zahraju CS tu mate reklamu z ktorej mate urcite aj niake peniaze na fungovanie serveru...

// v com mam mat pravdu ? ze som ti dal ban za nadavky  ? Úsmev Sak to je jasne tak tu nemudruj laskavo.
ked sa ti to tak nepaci tak tam nehravaj a tu to nerozoberaj. Pripadne sa chod vyplakat ked to nechapes.
Posledná zmena: 22 Mar 2010, 13:37 pm od admin

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 15 Apr 2010, 16:16 pm

Ahojte, neviem kde to napisat a nechcel som zakladat kvoli jednejotazke temu....Tak ked sa chcempripojit na vaš cucaj server tak my vyhodi tabulku že tento server použiva stary protokol(47) a moj je (48)....neviete aky patch mam stiahnut?Ak by ste bolitaky dobry mohli by ste my ho uploadnut alebo niekde najst prosim...

Linka:  

*

Cucaj Rank : 652
karma +5/-0
Príspevkov : 17

Zobraziť profil

| 15 Apr 2010, 22:25 pm

Ahojte, neviem kde to napisat a nechcel som zakladat kvoli jednejotazke temu....Tak ked sa chcempripojit na vaš cucaj server tak my vyhodi tabulku že tento server použiva stary protokol(47) a moj je (48)....neviete aky patch mam stiahnut?Ak by ste bolitaky dobry mohli by ste my ho uploadnut alebo niekde najst prosim...
do google napis cs patch 23b a najde ti milion odkazov na stiahnutie

Linka:  

*

Cucaj Rank : 2090
karma +0/-1
Príspevkov : 5

Zobraziť profil

| 19 Jún 2010, 10:02 am

Zdravím, dávnejšie som hrával CS na Vašich serveroch, až som dostal ban na publicu (neviem už za čo, pravdepodobne nadávky...) Teraz by som sa chcel vrátiť zahrať si, ale nejde mi už ani fun server. Preto sa chcem spýtať, či sa ban z publicu vzťahuje automaticky aj na fun server...? Ď.

doco11

Linka:  

*

karma +0/-2

Zobraziť profil

| 26 Jún 2010, 18:09 pm

ako mam hrat cs po internete som stiahol aj vsetko som urobil vsetky patche vsetko ale furt mi vypisuje ked dam refreshnut servery ze nic nenaslo pls poradte

skusit treba vsetko aj Ghost Recon

vzdy je dobre mat po ruke vyborny obchod

vsetko na pc a na konzoly Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.

Linka:  

*

karma +0/-2

Zobraziť profil

| 28 Jún 2010, 20:44 pm

uz je to v poho

skusit treba vsetko aj Ghost Recon

vzdy je dobre mat po ruke vyborny obchod

vsetko na pc a na konzoly Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.

Linka:  

*

karma +0/-3

Zobraziť profil

| 12 Sep 2010, 12:00 pm

za uražky atď by ste mali radšej dávať ban tak na jeden týždeň nie perma...

alebo jednoduchsie si ich odpust...ked si nadavas v izbe neviem preco s tym este otravujes pisanim..//Ing.
Posledná zmena: 12 Sep 2010, 22:15 pm od steffi95

Linka:  

Uzitocne rady pre hranie na cucaj CS serveroch

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 4.567 sekund, 30 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.