©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 776820 Používateľov a 556877 Príspevkov

20 Sep 2017, 10:26 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Autobazár AAA Auto spkojnosť zakazníkov?

• Strana:
  • 1
Autobazár AAA Auto spkojnosť zakazníkov?  (Prečítané 12850 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : n/a
karma +0/-1
Príspevkov : 0
Referal body : 0
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 24 Jan 2010, 20:20 pm

neviem či môžem považovať autobazár AAA za dôverihodný lebo som počul,že uš pár zakazníkov sa naň sťažovalo.Prosím o radu načo si dávať pri kúpe auta pozor...Ďakujem

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 255
karma +171/-0
Príspevkov : 98
Referal body : 1
SMS Body : 0

Zobraziť profil
Ocenenia:
Najkrajší človek na planéte

| 10 Jún 2010, 13:37 pm

Tuto temu som nuteny zamykat, vzhladom na praktiky konkretnej spolocnosti, ktorej sa tato tema tyka.
Nebudem zbytocne behat po sude aby ma obtazovali a sposobili ujmy. V pripade, ze sa im ani uverejnenie tohoto vyhlasenia, nebude pacit aspon uvidite co sa vo svete deje.

Tato tema sa zaklada na skutocnej udalosti a v pripade jej ziadosti o zmazanie budeme nuteni pouzit dostupne pravne prostriedky k zamedzeniu obmedzovania slobody prejavu, ktore je jedno zo zakladnych ludskych prav definovane v clanku 26. ustavy SR.

Tu mate vypis mailov preco tato tema bola precistena a zamknuta :

4. moja posledna reakcia

Dobry den,

reakcie boli zmazane, mozete skontrolovat. V pripade dalsich otazok ma prosim kontaktujte prostrednictvom doporucenej posty, aby som listy mohol predat priamo pravnicke zastupujucu nasu komunitu.

S pozdravom,
cucaj.sk

3. Reakcia na moju reakciu:
Citácia
Dobrý deň.

Ďakujeme za Vašu reakciu.  Samozrejme chápem Vaše štandardné predpoklady, že všetky príspevky a komentáre od členov sú pravdivé a ich autori ich vkladajú v dobrej viere informovať ostatných. Avšak vybrané príspevky sa nezakladajú na žiadnej relevantnej skúsenosti, dokonca sami diskutujúci priznávajú, že píšu iba sprostredkované informácie. Osobné verím, že sa jedná o nekalé praktiky konkurencie, ktoré majú za cieľ poškodiť dobré meno našej spoločnosti. Váš webový portál umožňuje uverejňovať tieto nepravdy a preto sme teda nútený obrátiť sa na naše právne oddelenie a riešiť situáciu súdnou cestou. V súdnom spore budete musieť pravdivosť týchto informácii dokázať rovnako ako fakt, že ste ich uverejnením nezasiahli do dobrej povesti našej spoločnosti. K tomu budete musieť preukázať tiež skutočnú identitu diskutujúcich. Vyzývame Vás preto v rámci snahy o dosiahnutie zmieru ešte naposledy k stiahnutiu príspevkov, ktoré našu spoločnosť poškodzujú. Pokiaľ na výzvu nezareagujete do 10tich pracovných dní, zahájime kroky k podaniu žaloby.

2. Moja reakcia

Dobry den,

prosim registrujte sa a mozete pridavat reakcie na pripadne problemy.
Nas server nesluzi priamo na diskusiu o autach ale mame jej cast venovanu prave tejto diskusii.
V pripade, ze nasich uzivatelov chcete obmedzovat v slobode prejavu budeme musiet reagovat.

S pozdravom,
cucaj.sk

1. Ich prvy e-mail
Citácia
Dobrý deň prajem,

mám v AAA AUTO na starosti analýzu internetu z hľadiska spokojnosti zákazníkov. Pri sledovaní diskusných fór som narazila na stránky Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste. Rada by som sa s Vami porozprávala o obsahu diskusie. Snažíme sa totiž všetky reklamáce dohľadávať a riešiť, vrátane tých, ktoré sú na internete, ale samozrejme potrebujeme vedieť konkrétne informácie o jednotlivých prípadoch. Chcela by som sa s Vami dohodnúť na určitej forme spolupráce pri riešení sťažností, tak aby komentáre vo Vašich diskusiách neboli iba prípadným ohováraním a kazením dobrého mena.  Vopred ďakujem za Vašu ochotu.

Prosím ozvite sa mi na tento e-mail

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste
>>Vypredaj cucaj triciek tu<<

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  
  • Strana:
  • 1

Autobazár AAA Auto spkojnosť zakazníkov?

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.065 sekund, 21 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.