©  Domov ©  Hľadanie ©  Registrovať ©  Reklama ©  BanList ©  Kontakt ©    

Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi
Máme 773637 Používateľov a 555278 Príspevkov

29 Máj 2017, 01:00 am
Reklama : 1 | 0
Super obchod s darcekmi a zabavnymi produktmi srand(); $reklama = rand (5,7); srand();

Vypalovanie hier na PS2-navod

Vypalovanie hier na PS2-navod  (Prečítané 53917 krát)
Autor Príspevok

*

Cucaj Rank : 9
karma +227/-0
Príspevkov : 1872
Referal body : 0
SMS Body : 5

Zobraziť profil

Ocenenia:
Druhe miesto vo veľkej upload súťaže ZOIO o netbook.

| 05 Jan 2009, 21:24 pm

hry na PS2 su  vacsinou v tychto image suboroch.na vypalovanie pouzivam Alkohol 120% a Nero.k image-om je napisane v com sa vypaluju.
{alt} - Nero
{alt} - Alkohol 120 %
{alt} - Alkohol 120 %

Prvy image sa vypaluje v nerovi a to jednoducho.na dany image kliknite 2x lavym mysitkom a automaticky vam naskoci nero a volba vypalit image/obraz.date vypalit a hotovo.

u zvysnych dvoch image suboroch je to trosku zdlhavejsie,ale o nic tazsie.

krok 1

otvorime alkohol a v lavom panely dame volbu najst image subory
{alt}
krok 2
zvolime miesto kde sa nachadza image ktory chceme najst a klikneme na hladat.najdene subory sa nam zobrazia a nasledne klikneme 2 x na image (v mojom pripade dance ejay 6)ktory nam preskoci do prveho okna.okno z imagmi mozeme zatvorit.
{alt}
krok 3
klikneme na image 1x aby nam ostal oznaceny ako na obrazku a v lavom panely klineme na vypalit image subor
{alt}

krok 4
vyskoci nam okno kde nebudeme nic robit a klikneme na dalej
{alt}

krok 5
zvolime rychlost napalovania(odporucam co najmensiu tak 2x-4x) a klikneme na start.po vypaleni mozete hrat do zblbnutia.
{alt}

je to moj prvy navod tak preto tak amatersky,ale myslim,ze je to dost jednoduche niekomu to moze pomoct.

Pošli priateľom na FaceBooku
Linka:  

*

Cucaj Rank : 269
karma +22/-8
Príspevkov : 27
Referal body : 1
SMS Body : 0

Zobraziť profil

| 07 Jan 2009, 05:35 am

musím mať v PS2 chip ?

samozrejme.alebo si kupit bootovacie cd nazyvane swap magic pomocou ,ktoreho spustis napalovan hru.osobne doporucujem radsej chip  /  X
Posledná zmena: 07 Jan 2009, 22:45 pm od Xaaron

Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registrujte sa alebo sa prihláste

Linka:  

*

Cucaj Rank : n/a
karma +3/-0
Príspevkov : 0

Zobraziť profil

| 18 Jan 2009, 07:25 am

a mam jednu otazku...v PS2 sa vobec nevyznam tak sa nesmej ale mam ho asi mesiac a neviem ci obsahuje ten chip....moze sa stat ze ho uz tam mam Čo??? a ked nie tak kde by som ho kupil Čo???

Linka:  

*

karma +227/-0

Zobraziť profil

Ocenenia:

| 18 Jan 2009, 18:59 pm

a mam jednu otazku...v PS2 sa vobec nevyznam tak sa nesmej ale mam ho asi mesiac a neviem ci obsahuje ten chip....moze sa stat ze ho uz tam mam Čo??? a ked nie tak kde by som ho kupil Čo???

no to zalezi ci  mas PS2 priamo z predajne,alebo si ho kupil od niekoho znameho,alebo cez inzerat.z predajne PS2 chip neobsahuje.ak si ho ale od niekoho kupoval tak je mozne ,ze ho tam mas,ale to by sa predavajuci zmienil o tom,lebo to zvysi cenu aj o 30 eur.chip sa da kupit lahko aj z montaznou schemou,ale ak si laik tak to nedoporucujem.mala chyba a uz ho nerozchodis.potrebujes aj na to mikropajku a aku taku zrucnost.pozri neaky servis v okoli ,alebo inzeraty.najdes tam plno ludi a servisou co ti ho tam namontuju.ja som za to dal pred dvoma rokmi do 2000 sk,ale teraz by to malo byt lacnejsie.max 1500.samotny chip je lacny 500 sk,ale montaz je predrazena,ale zase nieje lahka.no a jasne ,ze pri namontovani chip modu stracas zaruku.ak ale nechces zaruku stratit odporucam ti to bootovacie CD Swap -magic.cenu nepoznam a kupis ho zrejme niekde v predajnach PS2 a Hier

Linka:  
jaa

*

Cucaj Rank : 191
karma +33/-0
Príspevkov : 40
Referal body : 5

Zobraziť profil

| 10 Mar 2009, 02:40 am

nedalo by sa to spravit tak ze to bootovacie bootovacie  Swap CD niekde stiahnut a napalilo by sa to fungovalo by to Čo???
nie musis mat original.je to neako chranene a kopia je ti nanic. / X
Posledná zmena: 10 Mar 2009, 03:01 am od Xaaron

{alt}
ak sa mi páčia tvoje uploadi dám ti K+ dúfam že aj ti to tak robíš

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 26 Máj 2009, 06:43 am

super návod ale s jednou vecou s i stále neviem poradiť??? Ako hru vypálim na DVD ak má veľkosť napr. 4,9GB???
díky za radu

Linka:  

*

karma +227/-0

Zobraziť profil

Ocenenia:

| 26 Máj 2009, 10:50 am

super návod ale s jednou vecou s i stále neviem poradiť??? Ako hru vypálim na DVD ak má veľkosť napr. 4,9GB???
díky za radu
a si si isty ,ze je to hra na PS2?totiz ziadna hra na tuto konzolu nieje vacsia ako 4,3 GB.proste sa ti kazda vojde na DVD5.vacsie su uz len na xbox360 a ps3 kde sa napaluje na dvojvrstvove DVD.mozno je len hra zabalena v archive na taku velkost,ale po rozbaleni moze byt mensia.bud tak,alebo fake.pozri na nete tu hru z ineho zdroja.alebo sem napis nazov tej hry.

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 26 Máj 2009, 19:26 pm

Guitar _Hero_metallica_PS2_USA_DVD9_NTSC - stiahol som to z torentu ale ešte som sa neodvážil vypáliť. Je to 6 rar. súborov a celá kapacita je 4,97 GB

Linka:  

*

karma +227/-0

Zobraziť profil

Ocenenia:

| 27 Máj 2009, 09:54 am

Guitar _Hero_metallica_PS2_USA_DVD9_NTSC - stiahol som to z torentu ale ešte som sa neodvážil vypáliť. Je to 6 rar. súborov a celá kapacita je 4,97 GB
vlastne som zabudol na jednu hru co mam a je tiez dost velka.God of war 2 ,ale ja som ju stiahol ako 2 DVD.no neviem.ja by som tu hru vypalil na dvojvrstvove DVD.tam sa ti urcite zmesti,ale zase nemam skusenost ci PS2 taketo DVD berie.este som to neskusal tak v tomto neviem poradit.alebo skus pohladat verziu DVD5.ja som zazrel nieco na torrentoch,ale pravdepodobne je to stlacene.budu chybat neake bonusy, videa.v tomto nedokazem poradit.mozes vyskusat napalit hru na dvojvrstvove DVD a uvidis ci to pojde,alebo nie.

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 26 Jún 2009, 08:39 am

ja by som sa chcel spytat ci tento avod funguje aj na PS 1...dik

Linka:  

*

karma +227/-0

Zobraziť profil

Ocenenia:

| 29 Jún 2009, 11:49 am

ja by som sa chcel spytat ci tento avod funguje aj na PS 1...dik
uz som dlho nevypaloval ps1 hry,ale mal by fungovat tiez

Linka:  

*

Cucaj Rank : 319
karma +12/-7
Príspevkov : 307

Zobraziť profil

| 03 Júl 2009, 12:56 pm

k tym chipom odporucam pozriet tu a montaz je jednoducha staci mikro cinovacka a netrasuce sa ruky
Kód:
Ako hosť nemáte oprávnenie prezerať obsah na stiahnutie.
Registujte sa alebo sa  prihláste
Registraciou ziskate zadarmo pristup k odkazom na rapidshare, upnito, hellshare a desiatky dalsim.

s tou jednoduchostou by som to neprehanal.nie vsetci su dostatocne zrucny aj ked maju po ruke planik.chyba v tomto smere znamena vela pre vlastnika PS2. / X
Posledná zmena: 03 Júl 2009, 17:42 pm od Xaaron

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 11 Aug 2009, 11:14 am

co tim misli tim prvim suborom co iba 2 krat kliknes a vipalisa nestaci ten image subor

Linka:  

*

karma +227/-0

Zobraziť profil

Ocenenia:

| 11 Aug 2009, 11:22 am

co tim misli tim prvim suborom co iba 2 krat kliknes a vipalisa nestaci ten image subor
neviem co presnes myslis?mas taky image hry a nero?

Linka:  

*

karma +0/-0

Zobraziť profil

| 11 Aug 2009, 12:35 pm

myslim toto Prvy image sa vypaluje v nerovi a to jednoducho.na dany image kliknite 2x lavym mysitkom a automaticky vam naskoci nero a volba vypalit image/obraz.date vypalit a hotovo.

Linka:  

Vypalovanie hier na PS2-navod

V sekcii najdete linky na rapidshare, upnito, hellshare zadarmo

Skočiť na:  
Téma od Na vrch

Stránka vytvorená za 0.09 sekund, 27 otázok.
Cucaj.sk© | Poháňané SMF 1.1.11.
© 2005-2009, Simple Machines LLC. Všetky práva vyhradené.
Upozornenie: žiadny zo zobrazovaných súborov sa nenachádza na tomto serveri.
Autor stránky neberie žiadnu zodpovednosť za príspevky odoslané uživateľmi. Nepoužívajte
tieto stránky k distribúcii alebo k downloadu akýchkoľvek materiálov, ku ktorým nemáte
legálne opravnenie alebo licenciu. Všetky príspevky sem vkladáte na vlastnú zodpovednosť
Autor stránky odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadne porušovanie zákonov.
Kopírovanie obsahu bez písomného súhlasu autora stránky je trestné.